Главная
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 114
Всего чел. на сайте: 95
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Счетчики
Онлайн лист
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Cегодня нас посетили
Головна » 2017 » Липень » 13 » Конференція "Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування"
08:46
Конференція "Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування"

15 травня 2017 року в коледжі проводилася студентська науково-практична конференція "Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування", в якій прийняли участь студенти Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу та учні зі шкіл Харківської області.

У доповідях розкривалися практичні і теоретичні аспекти охорони навколишнього природного середовища. Більшість доповідей включали в себе результати дослідної роботи. Особливо актуальною є науково дослідна робота учня Кочетоцької санаторної спеціальної школи-інтернату Дупліната Дениса – "Вплив діяльності людини на джерела (на прикладі джерел селища Кочеток)" під керівництвом Кисіль Олени Олександрівни.

В роботі були проведені дослідження санітарно-гігієнічного стану: водних джерел, які розташовані в межах селища Кочеток, та які використовуються місцевими жителями як джерела питної води.

В продовження тематики з екологічного стану водних об’єктів виступив і студент 2 курсу спеціальності «Лісове господарство» Ковтун Ілля з доповіддю "Вода від річок до споживача" (науковий керівник викладач коледжу Кальченко О.Ю.), в якій було розкрито весь процес очищення води, яку використовують споживачі. В продовження тематики по компонентного екологічного стану була представлена доповідь студентки 2 курсу спеціальності «Мисливське господарство» Ткачової Юлії (науковий керівник Рего М.З.) "Вплив автотранспорту на довкілля". В роботі розраховано викид СО від автотранспорту на автотрасі "Чугуїв-Печеніги", яка проходить попри коледж та розказано про заходи зменшення негативного впливу на довкілля від автотранспорту.

Окремим блоком були виділені екологічні проблеми лісів:

- "Еколого-лісівничі проблеми сучасності" студента 4 курсу спеціальності «Лісове господарство» Харченко Максима (науковий керівник Рего М.З.);

- "Forest and Ecologe" студента 2 курсу спеціальності «Лісове господарство» Козачка Олександра (науковий керівник викладач коледжу Михайленко В.С.) на англійській мові;

- студенти 1 курсу спеціальності «Агроінженерія» Смик Артем і Соболь Данило також під керівництвом керівника коледжу Ушакової Л.Л. представили актуальну і наукову доповідь "Химия и болезни леса: дубовые галлы".

Одним із сучасних напрямків екології – екологічний менеджмент. Студентка 2 курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» презентувала свою доповідь "Екологічний менеджмент. Сучасні підходи", в якій розкрила не тільки саму суть екологічного менеджменту, а і порівняла досвід його впровадження в європейських країнах та стратегії розвитку в Україні (науковий керівник Рего М.З.) 

Велику зацікавленість аудиторії викликала доповідь першокурсника спеціальності «Агоінженерія» Кравчини Іллі "Виховання бережного, дбайливого ставлення до природи на заняттях з української літератури" (науковий керівник Теслюк Л.М.)

Потрібно зазначити, що ще одна актуальна доповідь була надіслана до оргкомітету конференції від Ісаєнко Тетяни учениці 10 класу Височанської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів №2 "Використання харчових добавок у продуктах харчування" (науковий керівник Добродецька Г.А.).

Поза увагою конференції не залишився ще один з найважливіших напрямків альтернативна енергетика. Про це, і зокрема, про сучасні альтернативні види палива у своїй доповіді, яка включала також і опитування населення з даної тематики" доповідали студенти 1 курсу спеціальності «Лісове господарство» Прилуцький Аркадій і Надьожина Альона під керівництвом Ушакової Л.Л.

Болотний Данило (2 курс, «Агроінженерія») презентував доповідь "Шкідливі меблі", де проводився аналіз мебельних пропозицій відносно вмісту шкідливих речовин, їх впливу на здоров’я людини та основних рекомендацій при виборі меблів для дому (керівник Рего М.З.).

Одним з наймолодших напрямів в екології є мілітаристична (військова) екологія. На конференції були представлені 2 доповіді даної тематики:

- Кулібаба Олексій (2 курс «Агроінженерія») "Вплив військової діяльності на навколишнє середовище", де було розглянуто основні види впливу від повсякденної та бойової діяльності ЗСУ на довкілля (науковий керівник Рего М.З.)

- Гальченко Андрій (1 курс «Мисливське господарство») «Екологічні наслідки бомбардування Хіросіми та Нагасакі" – одна з найстрашніших небезпек для людства, зброя, використання якої може привести до дисбалансу на рівні нашої біосфери (науковий керівник Колпакова Ю.С.)

Після закінчення конференції з заключним словом виступив директор коледжу Хворостяний Р.Ф. та вручив сертифікати учасникам конференції.

Надіємося, що проведення таких екологічних конференцій стане хорошою традицією в Чугуєво-Бабчанському лісному коледжі.

Переглядів: 227 | Додав: Kochetok | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт
Привет, Гість

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наша кнопка
Друзі сайту
Кочеток МОН


Чугуєво-Бабчанський лісний коледж © 2018