Главная
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 127
Всего чел. на сайте: 112
Новых за месяц: 3
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Счетчики
Онлайн лист
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Cегодня нас посетили

Спеціальності

Спеціальність “ Облік і оподаткування”      

це - підготовка молодших спеціалістів – бухгалтерів, які готуються для обліково-економічної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності та всіх форм власності на первинних посадах бухгалтера а також бухгалтера-ревізора.

Чому будуть навчати?

Навчальний процес спеціальності «Бухгалтерський облік» спрямовано на здобуття студентом теоретичних та практичних вмінь та навичок з обліку, здатність самостійно аналізувати господарські процеси та явища, що відбуваються у економіці та діяльності підприємств всіх форм власності.

Студенти вивчають такі фахові дисципліни, які є основою спеціальності - «Бухгалтерський облік», «Контроль і ревізія», «Інформаційні системи та технології в обліку», «Податкова система», «Економіка підприємства», «Економічний аналіз» та інші.

Студенти не тільки отримують глибоку теоретичну підготовку, але й опановують прикладні комп’ютерні бухгалтерські програми, набувають практичних навичок обліку. Для здобуття практичних навичок ведення обліку та звітності встановлено спеціальний програмний продукт 1С: «Бухгалтерія».

Система практичної підготовки фахівців включає навчальну та виробничу практики, які дозволяють підвищувати рівень професійних знань та практичних навичок студентів.

 

Спеціальність “Лісове господарство”

це – підготовка фахівців лісової галузі – майстрів лісу, які будуть вирощувати ліс, оберігати його від пожеж, шкідників, хвороб, незаконної рубки, слідкувати за ростом і розвитком лісових насаджень

це  –  підготовка висококваліфікованих спеціалістів лісового господарства, тих, які дійсно спроможні створювати ліси, ними користуватися.

Чому будуть навчати?

Любити природу, бережно відноситись до лісу і його мешканців. Вивчати особливості росту і розвитку деревних рослин, вміти розрізняти їх.     

Студенти вивчають: сучасні технології вирощування лісів, догляд за лісом, раціональне та комплексне використання деревини і недеревних ресурсів лісу, технологію та організацію лісонасінневої бази на селекційній основі, агротехніку вирощування посадкового матеріалу, технологію створення лісових культур, основні закономірності розвитку лісового господарства, суть основних економічних понять, організацію виробничо-господарської діяльності.       

Де будуть навчати?

Навчання проходить в сучасних аудиторіях, спеціально обладнаних наглядною агітацією для кращого та легшого засвоєння знань, комп’ютерному класі. Аудиторії мають велику кількість методичної і довідкової літератури, макетів, інструментів.   

 

Спеціалізація “Мисливське господарство”

це – одна з галузей раціонального природокористування, основна концепція якого проголошує, що експлуатація відновлюваних ресурсів біосфери, яка не порушує їх відтворення – не  лише джерело господарської продукції, але й найдійовіший засіб охорони природи. 

Мисливствознавець має досконало знати своє господарство: розташування і якість мисливських угідь, комплекс виконуваних біотехнічних заходів, чисельність дичини і умови її мешкання, порядок проведення полювань та інше. Мисливствознавець повинен бути готовим відповісти на будь-яке запитання мисливців, навчити їх правилам і етиці мисливського спорту.

Чому будуть навчати?

Студенти вивчають як організувати роботу з охорони і раціонального використанні ресурсів мисливських тварин; здійснювати контроль за використанням мисливських угідь; організовувати добування і заготівлю м’яса диких тварин, риби та іншої продукції; організувати і проводити полювання; забезпечувати заходи з охорони праці

Студенти вивчають: методи обчислень і ЕОМ, безпеку життєдіяльності, основи екології, основи охорони праці, біологію мисливських звірів і птахів, анатомію мисливських звірів і птахів, охорону природи, організацію допоміжних і супутніх галузей мисливських господарств, мисливствознавство, товарознавство продукції мисливських господарств, економіку мисливських господарств, основи ветеринарії, основи лісівництва, охорони і захисту лісу та ін.

Практична підготовка передбачає проходження навчальних практик з мисливствознавства, лісівництва і технологічної практики в мисливських господарствах України.

Де будуть навчати?

Навчання проходить в сучасних аудиторіях, забезпечених специфічними наочними посібниками, обладнаних відеотехнікою, комп’ютерних класах, мисливських угіддях на території держлісгоспу. 

 

Спеціальність “Агроінженерія”      

це – підготовка для активної професійної діяльності по експлуатації і ремонту обладнання лісового комплексу, заготівлі, транспортуванні, та переробці деревини на посадах механіка або майстра виробничої дільниці, яка здійснюється на базі навчально-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст".

Чому будуть навчати?

Студенти вивчають сучасне  обладнання лісового комплексу, технічні характеристики, конструктивні особливості, призначення і правила експлуатації, організацію та технологію технічного обслуговування й ремонту машин, механізмів і обладнання лісового комплексу, організацію паливно-мастильного господарства, основи економіки, маркетингу та менеджменту виробництва тощо. Крім того, студенти отримують і виробничі спеціальності "Тракторист-машиніст", "Водій" (категорії "С"), "Верстатник".

Студенти вивчають такі фахові дисципліни, які є основою спеціальності – «Механізація лісового господарства», «Технічна механіка», «Електроніка та електрообладнання», «Експлуатація машин, механізмів і обладнання», «Ремонт машин та механізмів» та ін.

Система практичної підготовки фахівців включає навчальну та виробничу практики, які дозволяють підвищувати рівень професійних знань та практичних навичок студентів.

Де будуть навчати?

Навчання проходить в сучасних аудиторіях, лабораторіях, майстернях, комп’ютерному залі, автодромі, навчальних гаражах та на виробничій базі Чугуєво-Бабчанського держлісгоспу.

Пошук
Вхід на сайт
Привет, Гість

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наша кнопка
Друзі сайту
Кочеток МОН


Чугуєво-Бабчанський лісний коледж © 2020